Midea Breezeless E CB1-09HRFN8-I multi beltéri egység 2,8 kW
MIDEA
| Cikkszám | CB1-09HRFN8-I |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,93 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 812 × 299 × 199 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 9,1 / 11,6 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 510 / 415 / 375 m³/h |
| Hangnyomás szint | 37,0 / 32,0 / 20,5 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 53 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Huzatmentes üzemmód
- Öntanuló algoritmus
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Energiafogyasztás figyelés
- Nagy sűrűségű szűrő
- Öntisztítás
- Ionizátor
- I-Clean
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Időzítő


Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...