Midea MTJ-18HWFNX multi beltéri egység 5,3 kW
MIDEA
| Cikkszám | MTJ-18HWFNX |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 6,0 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 700 × 200 × 450 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 24,4 / 29 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 900 / 780 / 650 m³/h |
| Hangnyomás szint | 36,5 / 34 / 31 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 53 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
Tulajdonságok
- Wifi (opcionális)
- Vezetékes távirányító
- 8 °C-os temperálás
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Sleep funkció
- Időzítő


Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...