Polar Everest 25SDE split inverteres klímaszett 2,5 kW
POLAR
| Cikkszám | SIEH0025SDE-SO1H0025SDE |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 2680 W (940~3810) |
| Fűtőteljesítmény | 3350 W (940~4230) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 679 W (240~1360) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 857 W (240~1656) |
| Áramfelvétel Hűtés | 3,1 A (1,2~7,5) |
| Áramfelvétel Fűtés | 3,8 A (1,2~8,0) |
| Max. áramfelvétel | 8 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 53 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -25 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A+++ / A++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
Beltéri egység
| Keringtetett légmennyiség | 680 / 630 / 590 / 550 / 510 / 470 / 420 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 808 × 305 × 209 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 9,7 / 12,2 kg |
| Hangnyomás szint | 44 / 41 / 37 / 34 / 29 / 25 / 19 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 54 / 50 / 47 / 44 / 39 / 35 / 29 dB(A) |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 787 × 498 × 290 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 22 / 24 kg |
| Hangnyomás szint | 52 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 62 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 0,57 kg (5 m; 15 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívőcső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 25 m |
| Max. szintkülönbség | 10 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 1,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 0,75 mm² |
Tulajdonságok
- Wifi
- Huzatmentes technológia
- AI Inverter vezérlés (mesterséges intelligencia)
- Illatpatron
- Többfokozatú beltéri ventillátor
- Anti-Cold Air
- Szuper csendes üzemmód
- 8°C-os temperálás
- iFeel funkció
- Intelligens kompresszorfűtés
- Kikapcsolható kijelző
- Intelligens leolvasztás
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Öntisztító funkció
- Oldalsó légbeszívás
- Bipoláris Ion Generátor
- UVC szűrő
- Automatikus elpárologtató szárítás
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- 24 órás időzítő






Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...