Polar Fresh 25SDF split inverteres klímaszett 2,5 kW
POLAR
| Cikkszám | SIEH0025SDF-SO1H0025SDF |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 2344 W (800~3600) |
| Fűtőteljesítmény | 2930 W (1000~3900) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 620 W (200~1450) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 689 W (240~1580) |
| Áramfelvétel Hűtés | 3,8 A (1,2~8,1) |
| Áramfelvétel Fűtés | 4,0 A (1,2~9,0) |
| Max. áramfelvétel | 9 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 53 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -25 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A+++ / A++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
Beltéri egység
| Keringtetett légmennyiség | 660 / 620 / 560 / 470 / 410 / 360 / 310 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 960 × 316 × 198 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 13 / 15 kg |
| Hangnyomás szint | 41 / 38 / 35 / 33 / 29 / 27 / 22 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 51 / 48 / 45 / 42 / 39 / 35 / 32 dB(A) |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 795 × 305 × 549 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 26,5 / 28,5 kg |
| Hangnyomás szint | 51 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 61 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 0,805 kg (5 m; 15 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 25 m |
| Max. szintkülönbség | 10 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 1,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- Wifi
- Huzatmentes technológia
- Frisslevegő befúvás
- 7 fokozatú beltéri ventillátor
- Anti-Cold Air
- Szuper csendes üzemmód
- 8°C-os temperálás
- iFeel funkció
- Intelligens kompresszorfűtés
- Fényérzékeny kijelző
- Kikapcsolható kijelző
- Intelligens leolvasztás
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Aranyozott bevonatú hőcserélő
- Öntisztító funkció
- UVC szűrő
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Intelligens inverter algoritmus
- 24 órás időzítő






Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...