Polar Lite 50SDLB split inverteres klímaszett 5 kW
POLAR
| Cikkszám | SIEH0050SDLB-SO1H0050SDLB |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5140 W (1250~5910) |
| Fűtőteljesítmény | 5210 W (1250~6070) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 1567 W (330~2350) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 1376 W (340~2550) |
| Áramfelvétel Hűtés | 6,9 A (1,5~12,0) |
| Áramfelvétel Fűtés | 6,2 A (1,6~13,0) |
| Max. áramfelvétel | 13 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 53 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -15 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A++ / A+ |
| SEER | 6,5 |
| SCOP | 4,0 |
Beltéri egység
| Keringtetett légmennyiség | 800 / 760 / 690 / 630 / 580 / 540 / 440 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 910 × 294 × 206 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 9,5 / 11,5 kg |
| Hangnyomás szint | 47 / 43 / 40 / 37 / 34 / 31 / 27 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 56 / 53 / 50 / 47 / 44 / 41 / 37 dB(A) |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 853 × 602 × 349 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 30 / 34 kg |
| Hangnyomás szint | 55 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 65 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 0,96 kg (5 m; 25 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 25 m |
| Max. szintkülönbség | 15 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 2,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- Wifi
- 5 fokozatú beltéri ventilátor
- Anti-Cold Air
- Szuper csendes üzemmód
- 8°C-os temperálás
- iFeel funkció
- Intelligens kompresszorfűtés
- Kikapcsolható kijelző
- Intelligens leolvasztás
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Öntisztító funkció
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- 24 órás időzítő
- Intelligens Inverter algoritmus





Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...