Polar Lite 70SDLB split inverteres klímaszett 7 kW
POLAR
| Cikkszám | SIEH0070SDLB-SO1H0070SDLB |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 7040 W (1500~7800) |
| Fűtőteljesítmény | 7200 W (1500~7900) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 2166 W (390~2800) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 2112 W (390~3000) |
| Áramfelvétel Hűtés | 9,6 A (1,8~12,6) |
| Áramfelvétel Fűtés | 9,5 A (1,8~13,4) |
| Max. áramfelvétel | 14 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 53 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -15 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A++ / A+ |
| SEER | 6,5 |
| SCOP | 4,0 |
Beltéri egység
| Keringtetett légmennyiség | 1000 / 950 / 870 / 790 / 720 / 670 / 550 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 1010 × 315 × 220 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 12 / 14 kg |
| Hangnyomás szint | 48 / 46 / 44 / 41 / 39 / 36 / 30 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 58 / 56 / 54 / 51 / 49 / 46 / 40 dB(A) |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 920 × 699 × 380 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 40,5 / 42 kg |
| Hangnyomás szint | 57 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 67 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 1,14 kg (5 m; 25 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
| Max. csőhossz | 25 m |
| Max. szintkülönbség | 15 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 2,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- Wifi
- 5 fokozatú beltéri ventilátor
- Anti-Cold Air
- Szuper csendes üzemmód
- 8°C-os temperálás
- iFeel funkció
- Intelligens kompresszorfűtés
- Kikapcsolható kijelző
- Intelligens leolvasztás
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Öntisztító funkció
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- 24 órás időzítő
- Intelligens Inverter algoritmus





Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...