Polar SIEH0050SDOC Optimum multi beltéri egység 5 kW
POLAR
| Cikkszám | SIEH0050SDOC |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5100 W |
| Fűtőteljesítmény | 5130 W |
| Keringtetett légmennyiség | 820 / 740 / 620 / 520 / 480 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 920 × 306 × 195 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 11,0 / 13,0 kg |
| Hangnyomás szint | 43 / 41 / 38 / 35 / 27 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 54 / 50 / 47 / 43 / 36 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Huzatmentes hűtés
- 7 fokozatú ventillátor
- Anti-Cold Air
- Szuper csendes üzemmód
- 8 °C-os temperálás
- iFeel funkció
- Kikapcsolható kijelző
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Öntisztító funkció
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- 24 órás időzítő






Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...