Midea All Easy Pro MSEPDU-24HRFN8 multi beltéri egység 7 kW
MIDEA
| Cikkszám | MSEPDU-24HRFN8 |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 7,0 kW |
| Fűtőteljesítmény | 7,3 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 1140 × 275 × 370 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 20 / 25,3 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 1092 / 724 / 379 m³/h |
| Hangnyomás szint | 44,5 / 40 / 33 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 65 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 9,52 / 15,9 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Páratartalom szabályozás
- Gyors és kényelmes telepítés
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Nagy sűrűségű szűrő
- Öntisztítás
- Ionizátor
- I-Clean
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Időzítő



Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...