Midea Breezeless MSFAAU-09HRFN8(B) multi beltéri egység 2,6 kW
MIDEA
| Cikkszám | MSFAAU-09HRFN8(B) |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 2,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 940 × 325 × 193 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 10,6 / 13,8 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 620 / 520 / 400 m³/h |
| Hangnyomás szint | 38 / 33 / 20 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 56 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Huzatmentes üzemmód
- Hőmérséklet fél fokonkénti léptetése
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Páratartalom szabályozás
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Nagy sűrűségű szűrő
- Ionizátor
- I-Clean
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Sleep funkció
- Időzítő


Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...