Midea Xtreme Save Pro MSAGBU-12HRFN8 multi beltéri egység 3,5 kW
MIDEA
| Cikkszám | MSAGBU-12HRFN8 |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 835 × 208 × 295 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 8,7 / 11,3 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 520 / 370 / 310 m³/h |
| Hangnyomás szint | 39 / 33 / 22 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 55 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Nagy sűrűségű szűrő
- Öntisztítás
- UV-C fertőtlenítés
- I-Clean
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Időzítő


Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...