Midea MTJ-12HWFNX multi beltéri egység 3,5 kW
MIDEA
| Cikkszám | MTJ-12HWFNX |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 700 × 200 × 405 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 16,6 / 19,8 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 660 / 570 / 470 m³/h |
| Hangnyomás szint | 35 / 33 / 31 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 55 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi (opcionális)
- Vezetékes távirányító
- 8 °C-os temperálás
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Sleep funkció
- Időzítő






Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...