Polar MIFH0050SDOA Optimum multi beltéri egység 5 kW
POLAR
| Cikkszám | MIFH0050SDOA |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5000 W |
| Fűtőteljesítmény | 5700 W |
| Keringtetett légmennyiség | 850 / 770 / 680 / 600 / 530 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 700 × 600 × 215 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 16 / 18 kg |
| Hangnyomás szint | 46 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 56 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- 5 fokozatú ventillátor
- Anti-Cold Air
- 8 °C-os temperálás
- iFeel funkció
- Kikapcsolható kijelző
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- 24 órás időzítő



Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...