Polar Zenit 50SDZ split inverteres klímaszett 5 kW
POLAR
| Cikkszám | SIEH0050SDZ-SO1H0050SDZ |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5275 W (1993~6125) |
| Fűtőteljesítmény | 5570 W (1350~6770) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 1318 W (160~1787) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 1500 W (230~1695) |
| Áramfelvétel Hűtés | 5,73 A (0,72~7,90) |
| Áramfelvétel Fűtés | 6,52 A (1,1~7,50) |
| Max. áramfelvétel | 13 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 50 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -25 … 24 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A+++ / A++ |
| SEER | 8,5 |
| SCOP | 4,6 |
Beltéri egység
| Keringtetett légmennyiség | 685 / 580 / 400 m³/h |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 965 × 319 × 239 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 12,3 / 16,4 kg |
| Hangnyomás szint | 41 / 35 / 23 / 22 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 59 dB(A) |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 890 × 673 × 342 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 38,8 / 41,9 kg |
| Hangnyomás szint | 56 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 65 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 1,1 kg (5 m; 12 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
| Max. csőhossz | 30 m |
| Max. szintkülönbség | 20 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 2,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 5 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventilátor
- Anti-Cold Air
- Szuper csendes üzemmód
- 8°C-os temperálás
- iFeel funkció
- Intelligens kompresszorfűtés
- Kikapcsolható kijelző
- Intelligens leolvasztás
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Aranyozott bevonatú hőcserélő
- Öntisztító funkció
- Ionizátor
- Automatikus elpárologtató szárítás
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- 24 órás időzítő
- Intelligens Inverter algoritmus
- Többfokozatú kültéri ventilátor
- GEARSHIFT teljesítményszabályozás






Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...