| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 910 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 950 W |
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,8 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 3 kW |
| Beltéri méret | 889 × 294 × 212 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 43 / 39 / 37 / 33 / 31 / 29 / 26 / 18 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 43 / 39 / 37 / 35 / 33 / 31 / 30 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 10 kg |
| Kültéri méret | 802 × 555 × 350 mm |
| Kültéri zajszint | 52 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 27 kg |
| Feszültség / betáp | 220-240 V / kültéri |
| Max. áramerősség / áramfelvétel | 7,75 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméret (foly/gáz) | 6 / 10 mm |
| Min./max. csövezési távolság | 3 / 20 m |
| Max. magasság kül. | 10 m |
| Működési tartomány (hűtés) | -15 ~ +50°C |
| Működési tartomány (fűtés) | -25 ~ +30°C |
| Tulajdonságok |
- G10 inverter technológia
- Wi-Fi (2,4 GHz) vezérlés
- Cold plasma szűrő
- 3D légáram
- Távirányítóba integrált hőmérő (I FEEL)
- 8°C-os temperálás
- LED kijelző
- Többszörös szűrőrendszer
- „Turbo˝ hűtés
- Csendes üzemmód
- Fűtés -25°C külső hőmérsékletig
- H-tarifa igényelhető
- Kompresszor karter és csepptálca fűtés
|
| Opcionális tartozékok |
- Vezetékes távirányító
- Kártyás kapcsoló
- Központi vezérlés
- Távoli felügyelet
|
| Jótállás |
| Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Amennyiben a termékkel kapcsolatos szervizigény merül fel, kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. |
Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...