Midea All Easy Pro MSEPBU-12HRFN8 multi beltéri egység 3,5 kW
MIDEA
| Cikkszám | MSEPBU-12HRFN8 |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,0 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 795 × 295 × 225 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 10,2 / 13 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 560 / 380 / 290 m³/h |
| Hangnyomás szint | 40 / 33 / 22 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 59 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Páratartalom szabályozás
- Gyors és kényelmes telepítés
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Nagy sűrűségű szűrő
- Öntisztítás
- Ionizátor
- I-Clean
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Időzítő



Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...