SYEN MUSE NEXT INVERTER 5,3 KW KLÍMA SZETT
SYEN
| Cikkszám | SOH18MN-E32DA1D2 |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
| Márka | Syen |
| Kivitel | Lakossági |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Teljesítményfelvétel hűtő | 1391 W |
| Teljesítményfelvétel fűtő | 1432 W |
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SEER / SCOP | 8,5 / 4,6 |
| Fűtési terv. teljesítm. (-10°C) | 4,2 kW |
| Beltéri méret | 1017 × 304 × 221 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 44 / 42 / 40 / 38 / 37 / 33 / 31 / 22 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 48 / 45 / 43 / 41 / 39 / 37 / 34 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 13 kg |
| Kültéri méret | 958 × 660 × 402 mm |
| Kültéri zajszint | 58 dB(A) |
| Kültéri tömeg | 42,5 kg |
| Feszültség / betáp | 220–240 V / kültéri |
| Max. áramerősség / áramfelvétel | 11,5 A |
| Hűtőközeg | R32 |
| Hűtőközeg alaptöltet | 5 m |
| Csőméret (foly./gáz) | 6 / 12 mm |
| Min./Max. csövezési távolság | 3 / 25 m |
| Max. magasságkülönbség | 10 m |
| Működési tartomány (hűtés) | -15 … +50 °C |
| Működési tartomány (fűtés) | -25 … +30 °C |
| Tulajdonságok | |
| |
| Opcionális tartozékok | |
| |
| Jótállás Teljes körű jótállási idő 36 hónap és további 24 hónap a kompresszorra. Szervizigény esetén kérjük jelezze a beépítést végző viszonteladónknál. | |






Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...