Midea Breezeless MCA4U-12HRFNX multi beltéri egység 3,5 kW
MIDEA
| Cikkszám | MCA4U-12HRFNX |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,8 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 570 × 245 × 570 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 16,2 / 18,8 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 620 / 520 / 330 m³/h |
| Hangnyomás szint | 42 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 55 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi (opcionális)
- Huzatmentes üzemmód
- Beépített cseppvíz szivattyú
- 360°-os légterelés
- Erőteljes hűtés
- Eco mod
- Csendes működés
- Automatikus újraindítás
- Sleep funkció
- Időzítő


Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...