Polar MO2H0050SDOA inverteres multi kültéri egység 5 kW, 2 beltérihez
POLAR
| Cikkszám | MO2H0050SDOA |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5200 W (1230~5600) |
| Fűtőteljesítmény | 5290 W (1290~5750) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 1605 W (280~2053) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 1418 W (250~2053) |
| Áramfelvétel Hűtés | 8,2 A (1,3~10,5) |
| Áramfelvétel Fűtés | 7,3 A (1,2~10,5) |
| Max. áramfelvétel | 10,5 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 50 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -25 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A++ / A+ |
| SEER | 6,2 |
| SCOP | 4,1 |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 835 × 605 × 360 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 34 / 38 kg |
| Hangnyomás szint | 55 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 65 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 1,1 kg (10 m; 2,5K-3,5K-15 g/m; 5K-20 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 30 m |
| Max. szintkülönbség | 5 m |
| Max. csőhossz beltérinként | 15 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 2,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- 2 db csatolható beltéri egység
- Fűtés -20 °C külső hőmérsékletig
- Alaplemez fűtés
- Okos otthon képes Wifi
- Intelligens kompresszorfűtés















Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...