Midea All Easy Pro MSEPCU-18HRFN8 multi beltéri egység 5,3 kW
MIDEA
| Cikkszám | MSEPCU-18HRFN8 |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 965 × 319 × 239 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 12,3 / 16,4 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 685 / 580 / 400 m³/h |
| Hangnyomás szint | 41 / 35 / 23 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 59 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 12,7 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- Páratartalom szabályozás
- Gyors és kényelmes telepítés
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Nagy sűrűségű szűrő
- Öntisztítás
- Ionizátor
- I-Clean
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Időzítő



Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...