Midea MCA3U-09HRFNX(GA) multi beltéri egység 2,67 kW
MIDEA
| Cikkszám | MCA3U-09HRFNX(GA) |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 2,67 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,93 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 570 × 260 × 570 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 14,5 / 17,5 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 540 / 500 / 460 m³/h |
| Hangnyomás szint | 38 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 55 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi (opcionális)
- 360°-os légterelés
- Erőteljes hűtés
- Eco mod
- Csendes működés
- Automatikus újraindítás
- Sleep funkció
- Időzítő



Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...