Midea Xtreme Save MSAGAU-09HRFNX-BL multi beltéri egység 2,8 kW FEKETE
MIDEA
| Cikkszám | MSAGAU-09HRFNX-BL |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Beltéri egység adatok
Műszaki jellemzők
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,9 kW |
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 726 × 291 × 210 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 8 / 10,5 kg |
| Keringtetett légmennyiség | 520 / 460 / 330 m³/h |
| Hangnyomás szint | 37 / 32 / 22 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 54 dB(A) |
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
Tulajdonságok
- Wifi
- Fokozatmentes beltéri ventillátor
- 4 irányú légterelés
- 8 °C-os temperálás
- Follow Me funkció
- Nagy sűrűségű szűrő
- Öntisztítás
- Cold Catalyst szűrő
- Erőteljes hűtés
- Automatikus újraindítás
- Automatikus hibakeresés
- Sleep funkció
- Takarékos üzemmód
- Időzítő


Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...