Polar MO3H0075SDOA inverteres multi kültéri egység 7,5 kW, 3 beltérihez
POLAR
| Cikkszám | MO3H0075SDOA |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 7900 W (2800~8800) |
| Fűtőteljesítmény | 7960 W (2450~8800) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 2633 W (350~2850) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 2123 W (420~2850) |
| Áramfelvétel Hűtés | 12,7 A (1,6~14,0) |
| Áramfelvétel Fűtés | 10,9 A (1,9~14,0) |
| Max. áramfelvétel | 14 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 50 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -25 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A++ / A+ |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4,0 |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 968 × 655 × 375 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 46 / 51 kg |
| Hangnyomás szint | 58 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 68 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 1,6 kg (15 m; 2,5K-3,5K-15 g/m; 5K-20 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 45 m |
| Max. szintkülönbség | 10 m |
| Max. csőhossz beltérinként | 15 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 2,5 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- 3 db csatolható beltéri egység
- Fűtés -20 °C külső hőmérsékletig
- Alaplemez fűtés
- Okos otthon képes Wifi
- Intelligens kompresszorfűtés














Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...