Polar MO5H0120SDO inverteres multi kültéri egység 12 kW, 5 beltérihez
POLAR
| Cikkszám | MO5H0120SDO |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 12200 W (3300~13100) |
| Fűtőteljesítmény | 12200 W (3300~13100) |
| Teljesítmény felvétel Hűtés | 3812 W (730~5400) |
| Teljesítmény felvétel Fűtés | 3686 W (800~5400) |
| Áramfelvétel Hűtés | 16,8 A (3,2~24,0) |
| Áramfelvétel Fűtés | 15,8 A (3,5~24,0) |
| Max. áramfelvétel | 24 A |
| Működési tartomány Hűtés | -15 … 50 °C |
| Működési tartomány Fűtés | -25 … 30 °C |
| Energetikai besorolás (hűtés-fűtés) | A++ / A+ |
| SEER | 6,1 |
| SCOP | 4,0 |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 990 × 910 × 340 mm |
| Nettó / Bruttó tömeg | 73 / 85 kg |
| Hangnyomás szint | 60 dB(A) |
| Hangteljesítmény szint | 70 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 3,0 kg (25 m; 2,5K-3,5K-15 g/m; 5K-20 g/m) |
| Leolvasztás | Automatikus |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 75 m |
| Max. szintkülönbség | 15 m |
| Max. csőhossz beltérinként | 15 m |
Elektromos csatlakozás
| Betáplálás | Kültéri egység |
| Betáp kábel érszám / keresztmetszet | 3 × 4 mm² |
| Kültéri-beltéri összekötő kábel érszám / keresztmetszet | 4 × 1,5 mm² |
Tulajdonságok
- 5 db csatolható beltéri egység
- Fűtés -20 °C külső hőmérsékletig
- Alaplemez fűtés
- Okos otthon képes Wifi
- Intelligens kompresszorfűtés














Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...