Midea M2OH-14HFN8-Q(B) multi kültéri egység 4,1 kW 2 beltérihez
MIDEA
| Cikkszám | M2OH-14HFN8-Q(B) |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 4,1 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,4 kW |
| SEER | 6,8 |
| SCOP | 4,0 |
| Energiaosztály (hűtés-fűtés) | A+ / A+ |
| Működési tartomány hűtés | -15 … 50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 … 24 °C |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 805 × 554 × 330 mm |
| Lábtávolság | 511 mm |
| Tömeg (nettó/bruttó) | 31,6 / 34,7 kg |
| Hangteljesítmény szint | 65 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 1,1 kg |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 2 × 6,35 / 9,52 mm |
| Max. csőhossz | 40 m |
| Max. csőhossz beltéri egységenként | 25 m |
| Max. szintkülönbség | 15 m |
Tulajdonságok
- 2 db csatolható beltéri egység
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- R32 hűtőközeg



























Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...