Midea M5OE-42HFN8-Q(B) multi kültéri egység 12,3 kW 5 beltérihez
MIDEA
| Cikkszám | M5OE-42HFN8-Q(B) |
| Garancia | 60 hónap |
| Mennyiségi egység | db |
Kivitel és műszaki adatok
Energetikai adatok
| Névleges feszültség és frekvencia | 1-220-240 / 50 (Ph-V-Hz) |
| Hűtőteljesítmény | 12,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 12,3 kW |
| SEER | 6,6 |
| SCOP | 3,8 |
| Energiaosztály (hűtés-fűtés) | A++ / A+ |
| Működési tartomány hűtés | -15 … 50 °C |
| Működési tartomány fűtés | -15 … 24 °C |
Kültéri egység
| Méret (Szél-Mag-Mély) | 946 × 810 × 410 mm |
| Lábtávolság | 673 mm |
| Tömeg (nettó/bruttó) | 73,3 / 80,4 kg |
| Hangteljesítmény szint | 70 dB(A) |
| Hűtőközeg | R32 / 2,4 kg |
Csövezés
| Nyomócső / szívócső méret | 5 × 6,35 / 4 × 9,52 / 1 × 12,7 mm |
| Max. csőhossz | 80 m |
| Max. csőhossz beltéri egységenként | 35 m |
| Max. szintkülönbség | 15 m |
Tulajdonságok
- 5 db csatolható beltéri egység
- Csepptálca fűtés
- Karterfűtés
- 5 fokozatú kültéri ventillátor
- R32 hűtőközeg































Vásárlói visszajelzések
Még nincs visszajelzés...